Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

Vítejte v našem provizním programu.

V několika partnerských programech nabízíme různé provize - od 2% do 30% z nákupu každého zákazníka, který přijde z vašeho odkazu. V rámci tohoto affiliate programu můžete propagovat jak fyzické produkty různého druhu, tak elektronické produkty a služby - např. e-knihy, vzdělávací programy a kurzy, obchodní příležitosti... Pravidla využívání tohoto programu naleznete v obchodních podmínkách.

Staňte se naším partnerem - je to snadné:

Co budete propagovat necháme na Vás! Vyberte si produkt, který je blízký Vašemu srdci. Nemusíte propagovat všechno, co nabízíme. Zvolte si sami podle svých pocitů. Můžete propagovat elektronické služby, e-knihy, on-line kurzy a vzdělávání, ale také vzdělávací kurzy naživo, odborné konzultace... Můžete propagovat také produkty fyzické - báječné dárky, knihy, hrníčky a jiné předměty v rámci našich projektů. Je toho víc, než si myslíte... Víc než se zdá :)

 • zaregistrujte se v našem programu jako náš obchodní partner
 • vyberte si banner, nebo textový odkaz a umistěte jej:
  • na váš web,nebo blog
  • do e-mailu, který pošlete lidem, které by toto téma mohlo zajímat (nespamujte)
  • na vašem profilu na Facebooku nebo jiných sociálních sítích
  • v PPC kampaních
  • atd.
 • bude skvělé, pokud přidáte k odkazu nebo banneru vaši zkušenost, nebo vaše osobní důvody, proč se vám výrobky líbí a proč je doporučujete
 • můžete také natočit video, přidat vlastní fotoreportáž, nebo jinak kreativně a vkusně k téma zpracovat

Registrací též získáte přístup do vzdělávacího systému! Takže i všichni, kdo nemáte s tzv. „affilováním“ zkušenosti se tomu můžete během pár minut naučit a spustit svoji první kampaň a rozesílku. :-)

Máte svoji vlastní kamennou prodejnu? Staňte se členem obchodní sítě "Jednotni"

Zařaďte se mezi naše obchodní partnery a staňte se součástí prodejní obchodní sítě se všemi výhodami. Jednou z podmínek obchodnícho partnerství je i to, že budete registrováni v tomto elektronickém systému „Affiliate partnerském provizním programu“. Následně nám napište a popište, jakého typu je Vaše prodejna, kde se nachází a o jaké zboží máte zájem. Rádi se Vám ozveme zpátky a domluvíme si jasné a přesné podmínky. Každy obchodní partner má podmínky shodné a jsou pro všechny spravedlivé, mají svá jasná pravidla, která jsou všemi stranami plně respektována. Nemáme zájem o e-shopy. Zboží v partnerské prodejní síti se nenabízí nikde jinde na internetu, pouze u nás, abychom dostáli závazku vůči partnerům a jasně dané cenotvorbě.

Co je Affiliate partnerský program?

Pokud na základě vašeho doporučení (prokliku na odkaz či QR kód, který obsahuje potřebnou URL adresu s parametrem obsahujícím Váš affiliate ID kód) u nás někdo nakoupí, uvidíte tuto aktivitu okamžitě v Menu - Přehledy. O proběhlé objednávce a její výši vám přijde také e-mail do vaší schránky.

Pro koho je Affiliate partnerský program „Jednotni / Víc než se zdá“ určen?

 • pro každého, kdo chce šířit správné věci do světa,
 • pro všechny, kteří si chtějí vydělat,
 • pro každého, kdo je ochoten se vzdělávat,
 • pro affiliate partnery s vlastní kvalitní databází,
 • pro provozovatele blogů a  projektů orientovaných na online podnikání a online marketing, životní styl, zajímavosti, vzdělávání, motivace, afirmace i jinak cílené,
 • pro stávající nadšené zákazníky, kteří již mohou využít vlastních zkušeností a mohou tak doporučit aplikace a zboží dalším báječným lidem,
 • pro lidi, kteří chtějí nabízet kvalitní produkty a obchodovat fér,
 • pro vás, kteří máte otevřená srdce a rádi děláte ostatním radost,
 • pro majitele a provozovatele kamenných prodejen s dárkovými předměty, včetně prodejen s květinami a vším, co dělá opravdovou radost zákazníkům - pro vás máme speciální formu spolupráce.

Kampaně:

Kniha - speciální kuchařka „Jídla Světla - Kuchařka pro život 1

Kniha (336 stran, pevná vazba) vychází z Improvizačního vaření Jolany Janišové, mimořádné poradkyně pro výživu. Autorka knihy tvoří vlastní zdravé recepty s vášnivým zaujetím pro funkční komplexnost zdravého živožního stylu, čtenáře přivádí v úžas - nad netušeně pestrým, barevným, energeticky bohatým a výživným jídlem.

Jolana Janišová, žena s velkým srdcem, na své klikaté cestě životem zjistila jednu zásadní věc, že bez komplexní úpravy stravy a pitného režimu, to opravdu nejde. Nebaví ji vařit dle receptů používajících potraviny, které vůbec nejsou dle jejího vědomí a svědomí pro tělo přínostem, ale naopak. To bylo důvodem, že si na základě vlastní praxe a znalostí začala vytvářet vlastní recepty. Její znalosti pramení i od odborníků a lékařů, kteří přímo pečují o kosmonauty při mnohaměsíčním pobytu ve vesmíru, poznatky jsou sepsány v knize. Daruj Jídla Světla, daruj cestu ke zdravému a šťastnému životu...

Chutná a výživná Pyré“ 3 on-line video recepty Jolany Janišové

Naučte se vařit jinak - bez jedů. Objevte záludnosti, které se skrývají v potravinách a jejich přípravě. Připravte si chutná zdravá pyré na 3 způsoby. Naučte se, jak získat maximum výživy ze stravy a podpořit si své zdraví. Tento mini video kurz obsahuje 29 minut výživných informací. Spestřete si svůj jídelníček energeticky bohatým,  výživným a zdravým jídlem Jolany Janišové.

Sladké placky“ - 9 originálních receptů Jolany Janišové - chutné, výživné a energeticky bohaté snídaně

Měníme svět. Bez nadsázky. Jolana Janišová je známou autorkou originálních receptů a jídel, která upevňují zdraví lidí. Díky těmto video-receptům získáte on-line více než 90 minut informací, jak připravit chutné, výživné a energeticky bohaté sladké snídaně. Sladké placky jsou vhodné pro všechny generace. Dodají neuvěřitelnou sílu a energii až na 6 hodin. Kurz a recepty Jolany Janišové jsou doporučovány také lékaři a mnohými odborníky na výživu. Produkt je podporován masivní reklamní kampaní.

Ukážu vám, jak získat maximum výživy ze stravy a upevnit své zdraví.

Naučte se principy sladkých snídaní. Vaše tělo nebude strádat. Nebudete stát u ledničky. Přestanou vás honit chutě a odvádět vám pozornost od vašich každodenních cílů a plánů. S láskou s vámi sdílím své zkušenosti a budu nesmírně šťastná, pokud i tyto sladké snídaně přispějí k udržení vaší skvělé nálady a pohody.

Originální video - recepty Jolany Janišové“ - vařte on-line s Jolanou Janišovou

Chutná, nesmírně výživná a zdravá jídla. Každý recept je originál z kuchyně Jolany Janišové. Délka každého receptu závisí na jeho jednoduchosti. Vždy se však dozvíte podstatné informace, které se obvykle jinde nedozvíte.

Připravujeme:

Nepečené dorty - projekt s dětmi - Matějem a Zuzankou - a s originálním dárkovými předměty

Videonávody, blog ze zákulsí, hry pro mobilní telefony, Youtube kanál a další zábava a motivace pro celou rodinu - to jsou Nepečené dorty s Matějem a Zuzankou. Máme pro Vás báječné dárky a předměty, které jsou určené pro prodej a propagaci: hrníčky s recepty Matěje a Zuzanky, stojánky na mobily, samolepky a další předměty, které objevíte v Obchůdku (https://obchod.nepecene-dorty.cz).


Chcete se stát opravdu úspěšným affiliate partnerem?

 1. přihlaste se zde, v AffilBOXu (nahoře je přihlašovací formulář) - nejste-li registrovaní, zaregistrujte se
 2. a poté využijte vzdělávacího programu Víc než se zdá, kde vás naučíme vše, co potřebujete k tomu, abyste affiliate dělali efektivně a přinášel vám zajímavý výdělek (registraci do základního vzdělávacího a podpůrného systému získáte automaticky a můžete tak těžit z výhod affiliate partnera)

Údaje pro fakturaci:

Víc než se zdá, s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00 Praha 4 - Michle
IČ: 01983202
Faktury zasílejte elektronicky na e-mail: fakturace@vicnezsezda.cz

Máte-li jakékoliv dotazy, neváhejte nás kontaktovat na podpora@vicnezsezda.cz. Těšíme se na spolupráci s vámi!